ANASAYFAHİZMETLERİMİZBASKIDİJİTAL BASKI ÇÖZÜMLERİ

DİJİTAL BASKI ÇÖZÜMLERİ

Description

Roll ya da flat materyaller üzerine kalıp vb. yöntemlere ihtiyaç duymadan ekranda gördüğümüz görüntüyü yüksek çözünürlük ile materyal üzerine aktarılan bir baskı yöntemidir. Teknolojinin gelişimiyle birlikte uzun performans dayanımı, güneş ışınlarına ve çizilmelere karşı gösterdiği direnç ile tercih edilen oldukça hızlı bir baskı türüdür. Tercih edildiği ortama göre farklı mürekkep türleriyle pratik çözümler sunmaktadır. Bu yöntemler;

Solvent Dijital Baskı
Kimyasal yapısı sayesinde hava ile olan temasıyla kürlenen eco solvent mürekkepler, kullanmış olduğumuz makine altyapısı sayesinde kokusuz baskı yapabilmektedir. Ailemiz en yeni teknolojisiyle 2880 DPI, 13 PK ile hem iç mekân hem de dış mekânda yüksek çözünürlüklü baskılar gerçekleştirebilmekteyiz. Saatte 120 m2 baskı hızı ile hem çok hızlı hem de kaliteden ödün vermeden yüksek çözünürlükte baskılar yapabilmekteyiz.

UV Dijital Baskı
Polimer yapısı sayesinde UV ışık altından geçerek kürlenen mürekkep yapısıyla 50 mm kalınlığa kadar yüzeyi düz olan tüm yüzeylere baskı yapabilmekteyiz. 5 PK baskı kalitesi sayesinde cam, ahşap, kompozit, folyo, lexan, PVC, PET vb. materyallere iç veya dış yüzeyden baskı yapılıp, üzerine laminasyon kaplama yapabilmekteyiz. UV baskı yöntemindeki polimer yapı ile yüksek ışık haslığı ve çizilme dayanımı sayesinde zorlu ortam şartlarında sorunsuz çözümler sunarak, yanınızdayız.